Novinky

2023

Pravidelné informace Ministerstva financí o podpisech, vstupu v platnost a účinnost smluv o zamezení dvojímu zdanění a protokolů k nim a další informace z této oblasti v roce 2023.

ilustrace

Vydáno

Informace k podpisu smlouvy o zamezení dvojímu zdanění s Rwandou

Ministerstvo financí ČR oznamuje na základě informací obdržených ze ZÚ ČR v Nairobi, že dne 2. května 2023 byla v Kigali podepsána Smlouva mezi Českou republikou a Rwandskou republikou o zamezení dvojímu zdanění v oboru daní z příjmu a o zabránění daňovému úniku a vyhýbání se daňové povinnosti.

Vydáno

Informace k podpisu smlouvy o zamezení dvojímu zdanění s Kamerunem

Ministerstvo financí ČR oznamuje na základě informací obdržených ze ZÚ ČR v Abuje, že dne 7. února 2023 byla v Yaoundé podepsána Smlouva mezi Českou republikou a Kamerunskou republikou o zamezení dvojímu zdanění a zabránění daňovému úniku v oboru daní z příjmu.

Vydáno

Informace k podpisu smlouvy o zamezení dvojímu zdanění se Srí Lankou

Ministerstvo financí oznamuje, že dne 3. února 2023 byla v Kolombu podepsána Smlouva mezi vládou České republiky a vládou Srílanské demokratické socialistické republiky o zamezení dvojímu zdanění v oboru daní z příjmu a o zabránění daňovému úniku a vyhýbání se daňové povinnosti.