CZ EN

Konference o EET v Praze potvrdila rostoucí zájem obchodníků o druhou vlnu Etržeb

Více než 600 podnikatelů v pondělí 30. ledna 2017 zaplnilo kongresové prostory v Clarion Congress Hotelu v Praze – Vysočanech, kde v rámci Retail Summitu proběhla konference Ministerstva financí a Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR „Evidence tržeb v praxi“. Součástí akce, zaměřené na podnikatele z oblasti velko- a moloobchodu, kteří začínají evidovat již za 22 pracovních dní, byl jako již tradičně veletrh pokladních řešení, praktický blok se zkušenostmi podnikatelů z 1. fáze i blok náměstkyně Aleny Schillerové „EET krok za krokem“.

Ministr financí Andrej Babiš podnikatele požádal, aby přípravu na novou povinnost neodkládali na poslední chvíli. Autentizační údaje si totiž z celkových přibližně 250 tis. podnikatelů spadajících do 2. vlny zatím vyzvedlo přibližně 40 tis. Autentizační údaje si přitom mohou vyzvednout buď osobně na kterémkoliv finančním úřadu, nebo, mají-li datovou schránku, také elektronicky na www.daneelektronicky.cz.

„Nenechávat své povinnosti na poslední chvíli se vyplatí. Podnikatelé se tak vyhnou frontám a získají dostatek času na přípravu,“ doplňuje náměstkyně pro daně a cla Alena Schillerová.

Další, v pořadí již čtvrtá velká konference o elektronické evidenci tržeb určená zejména podnikatelům z velko- a maloobchodu se uskuteční ve středu 15. února v Clarion Congress Hotelu v Ostravě

Vstup na celou akci je zdarma po předchozí REGISTRACI.

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.