CZ EN

Prohlášení o přístupnosti

Ministerstvo financí se zavazuje k zpřístupnění svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky www.mfcr.cz, www.dluhopisrepubliky.cz, www.eeagrants.cz, www.swiss-contribution.cz, www.statnipokladna.cz, financnigramotnost.mfcr.cz a www.zavedenieura.cz.

Tyto internetové stránky jsou plně v souladu s výše uvedeným zákonem, vyjma některých odkazovaných informačních systémů.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním HTML5, případně XHTML 1.0 Transitional. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Některé prvky pro zvýšení uživatelského komfortu využívají JavaScript a knihovnu jQuery. Velikosti písma jsou uvedeny v relativních jednotkách a je možné je dle potřeby zvětšit uživatelským nastavením.

Kontakt na správce webu: Redakce internetových stránek

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář