Novinky

Informace k centralizovaným VZ

odbor 66 - Veřejné zakázky
odbor 66 - Veřejné zakázky

Vydáno

  • Ministerstvo financí
  • Veřejná zakázka
  • Veřejný sektor
  • Hospodaření resortu
  • Hospodaření vládního sektoru
  • Centralizované zadávání veřejných zakázek
  • Společný nákup
Aktualizováno 2. 2. 2023 12:30
  • Aktualizace obsahu

Informace o aktuálně připravovaných veřejných zakázkách, k nimž je možné se připojit, a o již probíhajících centralizovaných veřejných zakázkách

Stav k 2. 2. 2023:

Osobní automobily

Ve druhé polovině roku 2021 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 14 rámcových dohod na nákup vozidel s běžným pohonem a pohonem na CNG. V první polovině roku 2022 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 4 rámcové dohody na nákup vozidel s plug-in hybridním pohonem. Ve druhé polovině roku 2022 Ministerstvo financí jakožto centrální zadavatel uzavřelo celkem 2 rámcové dohody na nákup vozidel s elektrickým pohonem. Příručky pro odběratele sloužící jako podklad pro učinění objednávky z rámcových dohod byly odeslány pověřujícím zadavatelům a jsou rovněž uveřejněny na webových stránkách Ministerstva financí zde. Po dobu možnosti realizace čerpání vozidel z rámcových dohod Ministerstvo financí nepředpokládá realizaci veřejných zakázek na kategorie vozidel pokryté rámcovými dohodami.

Ministerstvo financí informovalo všechny pověřující zadavatele u rámcové dohody pro kategorii 1B CNG, že dne 28. 11. 2022 byla uzavřena dohoda o ukončení rámcové dohody, a to s ohledem na ukončení výroby modelu ŠKODA Scala TGI ve čtvrtém kvartálu roku 2022. 

Ministerstvo financí dále informovalo všechny pověřující zadavatele u rámcové dohody pro kategorii 2A CNG, že dne 9. 1. 2023 byla uzavřena dohoda o ukončení rámcové dohody, a to s ohledem na ukončení výroby modelu ŠKODA Octavia Combi TGI ke konci roku 2022. 

Ministerstvo financí dále informovalo všechny pověřující zadavatele u rámcových dohod pro kategorie 1EV a 2EV, že v případě zaslání objednávky dodavateli po 27. 1. 2023 nelze garantovat dodání vozidel a nelze vyloučit postup dodavatele dle čl. XII. odst. 8 Rámcové dohody. 

Aktuálně probíhá předběžná tržní konzultace na nákup osobních vozidel kategorie 1A a 1B a současně probíhá sběr požadavků k uvedeným kategoriím vozidel. Případné požadavky lze zasílat do 15. 2. 2023 prostřednictvím emailové schránky centralninakup@mfcr.cz

Notebooky a stolní počítače

Ministerstvo financí dne 1. 2. 2023 zahájilo předběžnou tržní konzultaci pro nákup výpočetní techniky a následně budou v dynamickém nákupním systému zahájeny veřejné zakázky na nákup stolních počítačů a notebooků.

 

V případě potřeby dalších informací se obracejte na e-mail verejne.zakazky@mfcr.cz.

Doporučované

Nejčtenější