Novinky

Volná místa

Aktuální nabídka volných služebních a pracovních míst Ministerstva financí.

ilustrace
Typ
Platová třída
Sekce MF
Stupeň vedení
Místo působiště
Stupeň vzdělání
Období

Vydáno

Pracovní místo v odboru 30 - Personální

Ministerstvo financí nabízí na dobu určitou pozici referent/referentka - vzdělávač/vzdělávačka v pracovním poměru v odboru 30 – Personální, oddělení 3001 – Vzdělávání a agenda rovných příležitostí.

Vydáno

Pracovní místo v sekci 02 – Provozní

Ministerstvo financí nabízí volné pracovní místo podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce referent/referentka, FM 3762, v sekci 02 – Provozní.

Vydáno

Výběrové řízení na obsazení místa člena/členky představenstva společnosti Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. pověřeného/pověřené vedením obchodního úseku

Ministerstvo financí jako jediný akcionář vyhlašuje v souladu se zákonem č. 353/2019 Sb., o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) výběrové řízení na místo člena/členky představenstva ve společnosti Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. Praha 1, Vodičkova 34/701, PSČ 111 21, IČO: 45279314.

Vydáno

Asistent/asistentka státního tajemníka

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistenta/asistentky státního tajemníka. Pokud se ve státní správě nevyznáš, nezoufej. Rádi tě tímto světem provedeme a vše tě naučíme. Důležité je mít zájem a chuť, aktivní přístup a zdravý rozum.

Vydáno

Služební místo vrchní ministerský rada v odboru 74 – Vnější vztahy a komunikace

Státní tajemník v Ministerstvu financí vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní ministerský rada, FM 3753, v odboru 74 – Vnější vztahy a komunikace, odd. 7402 – Komunikace s veřejností, v oborech služby 22. Legislativa a právní činnost a 26. Systém veřejné správy a všeobecná vnitřní správa se služebním působištěm Praha.