Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

„Chtěl bych se pouze zeptat zda nemáte v archivech dostupný záznam o schůzce mezi Andrejem Babišem a Petrem Pavlem, která se měla údajně uskutečnit za dob kdy byl Petr Pavel na pozici NGŠ a Andrej Babiš na pozici ministra financí. Podle nedávných slov Petra Pavla se tato schůzka uskutečnila v době kdy byl tehdejší ministr obrany Martin Stropnický na dovolené (pravděpodobně duben roku 2014). V týmu Demagog se nám ovšem žádné záznamy o této schůzce nepodařilo dohledat, stejně tak nám nepomohla ani AČR či MO. Za celý tým bych byl tedy vděčný, kdybyste mi mohli poskytnout nějakou informaci o (ne)uskutečnění této schůzky“.

Aktualizováno

Provoz neprodukčního prostředí informačního systému provozování hazardních her týkající se rejstříku fyzických osob vyloučených z účasti na hazardních hrách a ověření totožnosti a věku osoby (Playground RVO)

Informace k provozu neprodukčního prostředí informačního systému provozování hazardních her týkající se rejstříku fyzických osob vyloučených z účasti na hazardních hrách a ověření totožnosti a věku osoby („Playground RVO“ nebo „Neprodukční prostředí RVO“).

Vydáno

Vnější připomínkové řízení a konzultace k návrhům zákona o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a změnového zákona

Ministerstvo financí zahájilo 3. února 2023 vnější připomínkové řízení k návrhům zákona o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Připomínky může uplatnit i odborná veřejnost do 3. března 2023.

Vydáno

Informace k podpisu smlouvy o zamezení dvojímu zdanění se Srí Lankou

Ministerstvo financí oznamuje, že dne 3. února 2023 byla v Kolombu podepsána Smlouva mezi vládou České republiky a vládou Srílanské demokratické socialistické republiky o zamezení dvojímu zdanění v oboru daní z příjmu a o zabránění daňovému úniku a vyhýbání se daňové povinnosti.

Vydáno

Cenový věstník 3/2023

  • Obecně závazná vyhláška hlavního města Prahy č. 22/2022 Sb. hl. m. Prahy, kterou se mění vyhláška č. 32/1998 Sb. hl. m. Prahy, o cenové mapě stavebních pozemků, ve znění pozdějších předpisů

Aktualizováno

Informace k centralizovaným VZ

Informace o aktuálně připravovaných veřejných zakázkách, k nimž je možné se připojit, a o již probíhajících centralizovaných veřejných zakázkách.