Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Oznámení o aukci SPP 13 T 20/01

Oznámení Ministerstva financí o aukci státních pokladničních poukázek denominovaných v jednotné evropské měně
(číslo emise SPP 874)

Vydáno

Žádost o poskytnutí informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

V návaznosti na informace z veřejných sdělovacích prostředků mi dovolte obrátit se na Vás v zastoupení mého klienta s žádostí o poskytnutí následujících informací ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů:

  1. dopis, kterým byl Platební a certifikační orgán Ministerstva financí ze strany Evropské komise informován o tom, že „byly splněny podmínky pro zrušení upozornění na možné částečné přerušení platební lhůty,“ přičemž „u budoucích průběžných žádostí o platbu komise již nebude vyžadovat obecné ujištění týkající se výdajů na operace poskytnuté skupině Agrofert a výdajů na operace příjemců držených ve svěřenských fondech“(dále jen „dopis“);
  2. zápis z jednání tzv. Interruption Committee ze září 2022, na kterém bylo dle veřejných sdělovacích prostředků probíráno „odblokování“ výplat dotací pro skupinu Agrofert probíralo (dále jen „jednání“);
  3. veškerou komunikaci mezi Platebním a certifikačním orgánem Ministerstva financí na straně jedné, a Evropskou komisí na straně druhé, která předcházela konání jednání a vyhotovení dopisu, (dále jen „dokumenty“).

Vydáno

Informativní přehled povolených hazardních her dle ZHH - stav k 19.12.2022

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled binga, technických her a živých her v České republice, kterým obce vydaly povolení k provozování herního prostoru. Přehled je aktuální k datu 19.12.2022 a celkový počet binga, technických her a živých her, dosahuje 33191 kusů.

Vydáno

Informativní přehled povolených hazardních her dle ZHH - stav k 5.12.2022

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled binga, technických her a živých her v České republice, kterým obce vydaly povolení k provozování herního prostoru. Přehled je aktuální k datu 5.12.2022 a celkový počet binga, technických her a živých her, dosahuje 33244 kusů.