CZ EN

Pozvánka na úvodní seminář k nařízení o trzích s kryptoaktivy (MiCA)

Česká kryptoměnová asociace a Ministerstvo financí České republiky si Vás dovolují pozvat na úvodní odborný seminář k nařízení o trzích s kryptoaktivy (MiCA).

Seminář se uskuteční v úterý 31. října 2023 v prostorách Praga Charon, Praga Office & Garden, na adrese Pernerova 39, Praha - Karlín. Plánované zahájení je v 10.00 s registrací od 9.30, předpokládané zakončení je do 12.30. Pro vstup do budovy je nutný průkaz totožnosti.

Zástupcům trhu a odborné veřejnosti je akce otevřená po předchozí registraci prostřednictvím tohoto formuláře do 27. 10. 2023, účast není zpoplatněna. V případě převisu zájemců nad kapacitou místnosti si vyhrazujeme právo omezit počet fyzických účastníků; v takovém případě bude umožněna účast online, link bude zaslán registrovaným účastníkům. Informaci o potvrzení o registraci zašleme do 28. 10. 2023.

Seminář je pořádán Českou kryptoměnovou asociací a Ministerstvem financí. Na semináři vystoupí rovněž zástupci České národní banky.

Informace o detailním programu budou zaslány registrovaným účastníkům e-mailem. V případě jakéhokoliv dotazu či problému nás prosím kontaktujte na ckma@ckma.cz.

Dokumenty ke stažení

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.