CZ EN

Odborná diskuse k projektu Posílení řízení a kontroly veřejných financí

Centrální harmonizační jednotka – Ministerstvo financí uspořádala ve dnech 23. – 24. ledna 2023 odbornou diskusi v rámci projektu Posílení řízení a kontroly veřejných financí, který je financovaný z Fondů EHP 2014-2021.

Cílem dvoudenního setkání bylo představení konkrétních záměrů změn v systému řízení a kontroly veřejných financí zvažovaných projektovým týmem Ministerstva financí v návaznosti na výsledky analýz a uskutečněné veřejné konzultace a diskuse jak nad stávající právní úpravou, tak nad jejími možnými změnami.

Diskuse se zúčastnilo celkem 40 účastníků z řad kontrolních orgánů (Nejvyšší kontrolní úřad, Generální finanční ředitelství, Auditní orgán, Odbor kontroly Ministerstva financí, Ministerstvo vnitra) a z řad svazů a asociací sdružujících orgány veřejné správy, kterých se zákon o finanční kontrole dotýká (Svaz měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv ČR, Asociace krajů ČR, Svaz zdravotních pojišťoven ČR, Český institut interních auditorů).

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.