CZ EN

Páté slosování Účtenkovky proběhne již tento čtvrtek

Ve čtvrtek 15. března odpoledne bude znám seznam výherců pátého kola Účtenkovky. Generátor náhodných čísel vylosuje 21 025 jedinečných BKP kódů z celkového počtu více než 13 620 000 platných účtenek, které zařadilo do slosování zhruba 422 000 aktivních hráčů. Každý hráč tak zaregistroval v průměru 32 platných účtenek.

Výherní kódy prvních pěti hlavních cen budou zveřejněny ve vysílání televize Barrandov ve čtvrtek v 17:10. Kompletní výherní listina bude zveřejněna v 17:15 na webových stránkách uctenkovka.cz a mfcr.cz. Informace o výhře bude výhercům zaslána na e-mail nebo telefonní číslo, které uvedli při zadávání účtenky. Ti, kteří mají hráčský účet, naleznou své výherní účtenky také v záložce Výhry.

I v tomto kole je hlavní cenou 1 000 000 korun. Na výherce osobního automobilu pak opět čeká Ford Focus Kombi v tmavě modré barvě. Výhry do 20 000 Kč si mohou soutěžící osobně vyzvednout v sídle společnosti Sazka již v pátek 16. března. Na účet budou výhry rozesílány hromadně v následujících dnech, a to 17. a 27. března a 10. dubna. Automobil novému majiteli předají osobně zástupci Ministerstva financí.

Podrobné statistiky k pátému slosování Účtenkovky budou zveřejněny v pátek 16. března ve 14:00.

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.