CZ EN

Sedmé kolo Účtenkovky už zná své výherce

V úterý 15. května proběhlo již sedmé slosování Účtenkovky, do kterého 408 tisíc aktivních soutěžících zaregistrovalo celkem 16 969 966 účtenek. Pomocí generátoru náhodných čísel bylo vylosováno 21 025 jedinečných BKP kódů. Slosování, na které dohlíželi dva zástupci Ministerstva financí, proběhlo opět bez problémů. Jednotliví výherci byli informováni SMS zprávou nebo e-mailem. Pokud mají hráčský účet, naleznou informaci o výhře také v záložce Výhry. Kompletní výherní listina ze sedmého slosování je zveřejněna na webu Ministerstva financí a Účtenkovky.

Výhry ze sedmého slosování do nominální výše 20 tis. korun včetně si mohou soutěžící osobně vyzvednout v sídle Sazky již zítra, tedy 16. května. Na účet budou výhry hromadně rozesílány 17. a 27. května a 10. června. Připomínáme, že pro výplatu výhry je nutné zřídit si hráčský účet, a to do 30 dnů od informování o výhře. U menších peněžitých výher do 20 000 Kč včetně si mohou soutěžící zvolit mezi bezhotovostním převodem a jejím osobním vyzvednutím. U peněžitých výher nad 20 tis. Kč může výplata proběhnout pouze bezhotovostním převodem na základě ověření věku a totožnosti. Nový model vozu značky Ford EcoSport předají novému majiteli zástupci Ministerstva financí osobně.

Podrobné statistiky k sedmému slosování Účtenkovky budou zveřejněny ve středu 16. května ve 14:00.

Více informací na www.uctenkovka.cz

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.