CZ EN

odbor 48 - Kancelář státního tajemníka

Zabezpečuje činnost kárné komise na ministerstvu, včetně řízení o kárné odpovědnosti. Zajišťuje vyřizování odvolání a stížností podle zákona č. 234/2014 Sb. a stížností podle správního řádu souvisejících se správou služebních vztahů.

Zabezpečuje činnost kárné komise na ministerstvu, včetně řízení o kárné odpovědnosti. Zajišťuje vyřizování odvolání a stížností podle zákona č. 234/2014 Sb. a stížností podle správního řádu souvisejících se správou služebních vztahů. Prošetřuje na úrovni resortu ministerstva možná protiprávní jednání zaměstnanců. Koordinuje zpracování resortních stanovisek v rámci připomínkových řízení, je-li role gestora přidělena sekci Státní tajemník. Vykonává činnosti v řízení o opravných a dozorčích prostředcích v rozsahu své působnosti. Zabezpečuje politiku ochrany osobních údajů na ministerstvu. Zpracovává vybrané služební předpisy z oblasti působnosti odboru Personálního. Závazně řídí soustavu služebních předpisů. Na úrovni resortu ministerstva financí zabezpečuje vyřizování stížností a petic podle právních předpisů. Koordinuje v resortu ministerstva plnění úkolů boje proti korupci a podílí se na plnění opatření vládního programu boje proti korupci.

oddělení 4801 - Metodická podpora a kárná řízení

vedoucí oddělení: JUDr. Zdeněk Křítek, LL.M.
telefon: (+420) 25704 4407
email:Zdenek.Kritek@mfcr.cz

oddělení 4802 - Organizační a ochrana osobních údajů

vedoucí oddělení: Mgr. Vanda Foldová
telefon: (+420) 25704 2046
email: Vanda.Foldova@mfcr.cz

Zobrazit formulář

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.