CZ EN

Pozvánka na webinář: Program Green Cities EBRD v České republice

V návaznosti na nedávno schválené dočasné obnovení investic v ČR organizuje Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) sérii informačních webinářů určených pro zájemce z řad českých společností i zástupce veřejného sektoru.

V pořadí druhý webinář, tentokrát na téma „EBRD´s Green Cities Programme in the Czech Republic“, proběhne dne 27. května přes aplikaci Webex. Je primárně určený pro zástupce českých municipalit a firem působících v oblasti infrastruktury. Cílem je informovat o možnostech získání podpory skrze program Green Cities, v rámci kterého EBRD poskytuje finanční prostředky na podporu udržitelného rozvoje městské infrastruktury. Program byl spuštěn v roce 2016 a postupně se stal jednou z vlajkových aktivit EBRD. V současnosti je realizován již ve 44 městech napříč zeměmi operací EBRD. Objem prostředků alokovaných na podporu udržitelných a zelených městských investičních projektů byl v minulém roce navýšen na 1,5 mld. EUR.

Webinář bude probíhat v anglickém jazyce a účast na něm je zdarma. Více informací k programu, včetně způsobu registrace na tuto akci, naleznete v přiložené pozvánce.

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

Vyplnit žádost

Kontaktní formulář

Toto pole nevyplňujte!!!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA a platí tyto zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.