Novinky

Vydali jsme

Přehled aktuálně vydaných informací v segmentech veřejného, soukromého a zahraničního sektoru. Nově přidané články.

ilustrace
Sektor
Oblast
Specifické téma
Období

Vydáno

Zahájení meziresortního připomínkového řízení a konzultace k návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony

Ministerstvo financí předložilo dne 25. května 2023 do meziresortního připomínkového řízení návrh zákona, kterým se mění zákon č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony.

Vydáno

Informativní přehled povolených hazardních her dle ZHH - stav k 8.5.2023

Ministerstvo financí, odbor 73 - Procesní agendy a regulace hazardu připravil informativní přehled binga, technických her a živých her v České republice, kterým obce vydaly povolení k provozování herního prostoru. Přehled je aktuální k datu 8.5.2023 a celkový počet binga, technických her a živých her, dosahuje 32963 kusů.

Vydáno

Ekonom/ka, Analytik/čka v oddělení Transformace ekonomiky

Budujeme tým analytiček a analytiků, kteří přispějí ke kvalitnímu a daty podloženému rozhodování o veřejných záležitostech. Nabízíme možnost přímé účasti na tvorbě hospodářské politiky a sektorových reformních opatřeních. Staňte se součástí týmu Ministerstva financí, chcete-li se podílet na směřování České republiky a Evropské unie v oblasti zelené tranzice a taxonomie EU.